program

WARMING UP

28.4.-4.5. / otvorenje 28.4. / 19 sati/ Hrvoje Hiršl: Rezonanca (Zvono) – zvučna instalacija @ dvorana SEK

28.4. / 21 sat/ Anthea Caddy & Miodrag Gladović: The Limen Cycle @ Francuski paviljon (50′)

2.5. / 19 sati/ Robert Barry: How To Write About Contemporary Music (Without Boring Your Readers) – predavanje @ Muzička akademija (60′)

3.5. /18 sati/ Robert Barry: The Future Of Music: How Criticism Changed Music – And Why It Needs To Change It Again – predavanje @ Muzička akademija (60′)

3.5. / 21 sat/ Explicit Music predstavlja: Isabelle Duthoit & Franz Hautzinger @ polukružna dvorana Teatra &TD (40′)

 

GLAVNI PROGRAM 4-8.05.2016.

stalni postav   

Pajine zvučne trake i glazba svemira (uvod u arhivu Dragana Pajića Paje) @ kafić Teatra &TD || OZAFIN ALU predstavlja: Karlo Pavičić Ravlić: Medijski telefon @ kafić Teatra &TD || Digitalni Rendez-vous predstavlja: Scenocosme: Acousmaflore interaktivna zvučna instalacija @ atrij Teatra &TD

SRIJEDA, 04.05.

18h Pajine zvučne trake i glazba svemira – prezentacija projekta digitalizacije i organizacije arhive Dragana Pajića Paje @ kafić Teatra &TD (30′)

19h Pioniri Tvornice zvuka @ MM centar (20′)

20h Hrvoje Hiršl: Rezonanca (Zvono) – performans @ dvorana SEK (30′)

21h Telcosystems & BJ Nilsen @ Francuski paviljon (40′)

22,30h Šumovi protiv valova @ velika dvorana Teatra &TD (75′)

23,59h Defibrillator koncert posvećen Danielu Buessu @ polukružna dvorana Teatra &TD (50′)

ČETVRTAK, 05.05.

18h Ivan Marušić Klif: Sve nekako počinje – predavanje @ dvorana SEK (60′)

19,30h Telcosystems: Resonanz – predstavljanje audioknjige @ kafić Teatra &TD (45′)

20h Digitalni Rendez-vous predstavlja: Scenocosme: La Maison Sensible + Metamorphy – otvorenje – interaktivne audiovizualne instalacije @ Galerija SC (traje do kraja Izloga)

21h S/UMAS Ansambl za suvremenu glazbu Umjetničke akademije u Splitu @ polukružna dvorana Teatra &TD (50′)

22,30h Chris Cutler & Fred Frith & Heike Liss & Susana Santos Silva @ velika dvorana Teatra &TD (70′)

23,59h Interstellar Records predstavlja: Opcion/Herbst @ MM centar (40′)

 

PETAK 06.05.   

18h Tim Hodgkinson: Music and the Myth of Wholeness – razgovor vodi Robert Barry @ kafić Teatra &TD (50′)

19h Alvin Lucier: Vespers – izvode studenti(ce) OZAFIN ALU @ Francuski paviljon (15′)OZAFIN

19,30h Ivan Marušić Klif: Sve nekako počinje – audiovizualni performans @ dvorana SEK (45′)

20,30h Black Page Orchestra (program: Glojnarić, Ivičević, Kranebitter, Muntendorf, Schubert) @ MM centar (60′)

22h Diego Espinosa: Items, Machines and the Performing Body as Instruments (program: Applebaum, Espinosa, Lach, Morales Murguia, Schwitters, Veličković) @ polukružna dvorana Teatra &TD (60′)

23,30h Fred Frith & Tim Hodgkinson @ Francuski paviljon (50′)

 

SUBOTA 07.05.

18h OZAFIN ALU predstavlja: Roko Crnić: Stolac, stol i stolica (1. dio) @ stolarska radiona SC (20′)

19h OZAFIN ALU predstavlja: Roko Crnić: Stolac, stol i stolica (2. dio) @ dvorana SEK (20′)

20h Više svjetla – program: Ivičević, Lucier, Morales Murguia, Wettl || izvode: Lightune.G, Farszky, Konfic, Pinjušić Bužančić, Sinković @ velika dvorana Teatra &TD (50′)

21,15h Maja Osojnik & Patrick Wurzwallner aka ZSAMM: Let Them Grow @ MM centar (50′)

22,30h Stian Westerhus @ Francuski paviljon (60′)

23,59h MMessy Oscillators 2.0 @ polukružna dvorana Teatra &TD (45′)

 

8.5.  / 4DSOUND: Spatial Sound and Immersive Sonic Environments | Izlet Izloga u prostorno-zvučni institut u Budimpešti | live shows: Gábor Lázár & Davor Sanvincenti | Paul Oomen, osnivač 4DSOUND-a – prezentacija | prostorne kompozicije | polazak u 9h iz SC-a, Savska 25 | povratak u Zagreb oko 22h

posebna preporuka
6. i 7.5. u 20h
Marjana Krajač: Koreografska fantazija br. 2 @ Dom HDLU (55′)

24.05./ 21 sat/ Odzvuk Izloga suvremenog zvuka: Trio Gig @ polukružna dvorana Teatra &TD

We have a new website